SUŅU PSIHOLOĢISKAIS TESTS

 

2019.gada 5.janvārī  no plkst.1100   līdz 1500  Valmiermuižā rīkosim suņu psiholoģisko testu suņu temperamenta un socializācijas pārbaudei. Testēšana noteiks Jūsu suņa raksturu, sociālās adaptācijas pakāpi ikdienišķās un negaidītās situācijās, suņa īpašnieka spēju kontrolēt un vadīt suni, uzvedības reakciju uz svešiem cilvēkiem, uz citiem suņiem, uz pēkšņu metālisku skaņu, suņa attieksmi pret dažādiem motivācijas priekšmetiem, tiks ņemta vērā šķirnes vēsturiskā izcelšanās. Tests sniegs labāku izpratni par konkrētā suņa stiprajām pusēm, kā arī nepieciešamajām korekcijām suņa nevēlamas uzvedības gadījumā. Pārbaudes rezultāti tiks fiksēti protokolā.

Testā var piedalīties suņi no 12 mēnešu vecuma. Pie nelabvēlīgiem laika apstākļiem (stiprs lietus,vējš, sniegputenis,gaisa temperatūra  zemāka par -10 grādiem) pārbaude nenotiks.

 

Psihologisko testu vadīs LKF mācību komisijas vadītāja Inguna Tihomirova.

Lūgums pieteikties laicīgi, līdz 2019.gada 3.janvārim kluba e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , atsūtot suņa ciltsrakstu kopiju un LKF kluba biedra karti. 

Dalības maksa Valmieras Kennelkluba biedriem 7,00 EUR, pārējiem LKF biedriem-10,00. Līdzi jāņem suņa ierastie gardumi, bļodiņa, rotaļlietas, līdz 3 m gara pavada, veterinārā pase un ciltsrakstu kopija.

icon Psiholoģiskā testa Nolikums