Īru seteru audzētāja Svetlana Lemeševska

  

   Audzētāja Svetlana Lemeševska

   Tālrunis +37127031929 

   e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

 

Pirmais īru seters manās mājās uzradās 1994. gadā. Tā bija mūsēja ČESTER Golmer Flinta. No tā laika no šīs šķirnes nevaru šķirties. Šodien pie manis aug jau ceturtais īru seters. Pa šiem gadiem es apmācīju un sagatavoju lauka pārbaudēm trīs savus suņus, visiem viņiem ir lauka pārbaužu diplomi. Medību kaisle, oža, stāja un zināma veida medījuma meklēšana – tie ir dabas doti talanti. Taču šīs īpašības ir jāattīsta un jāvirza uz suņa audzināšanu un apmācību lauka pārbaudēm - šo mākslu man mācīja Marina Kuļešova.

Marina mūs mācīja, ka saimniekam nevainojami ir jāpazīst vedamais suns. Viņa man palīdzēja izprast manu suņu darbu uz lauka, ievērot katra suņa īpatnības un darba stilu. Viņa vienmēr izsmeļoši un precīzi apraksta suņa uzvedību uz lauka, pasakot īpašniekam, kam būtu jāpievērš vairāk uzmanības un atgādinot, ka sunim strādājot uz lauka, ir nepieciešams liels sistemātiskums. Sava kucēna apmācīšana – tā ir viena no patīkamākajām izklaidēm, pateicoties veselai virknei nejaušību, kas ir jāpārdzīvo medību suņa īpašniekam dažādās apmācības darba stadijās.

Mans pirmais suns ČESTER Golmer Flinta ieguva III un II pakāpes darba diplomus pa purva putniem, Flin O`Grand Boni (1998.03.- 1999.08.) ieguva III pakāpes darba diplomu pa purva putniem, Przygoda Bajkowe Rudzielce ieguva II un I pakāpes darba diplomus pa purva putniem.

Manējiem suņiem ir tāpat sekmīgi izstāžu rezultāti:
Przygoda Bajkowe Rudzielce JCH LV, CH LV, CH LT, CH RUS; BOBx8; BOOx3;
CACIBx4; R.CACIBx1; BIG-I; BIG-III; BIG-Vx2; LVW'05.
Flinta Rude Ziolko JCH LV&LT, CH LV, CH LT; R.CACIBx1; BOBx4; BOOx4; BIG-I.


Flinta Rude Ziółko (24.04.2007)

Audzētājs A.Bartoszewicz&R.Czechowska, audzētava "Rude Ziółko",
mājas lapa http://www.seterek.of.pl/
Īpašniece Svetlana Lemeševska.
LKF(FCI) ciltsraksti PKR.VII-10549 ID NR: 972000000858182
Displāzijas rezultāti: HD AA; ED 00
Nacionālo un starptautisko izstāžu vērtējumi: JCH LV&LT, CH LV, CH LT; R.CACIB-1; BOB – 4; BOO – 4; BIG I; CWC - 2 (Polija).